2020

 

2019

 

 

 

 

2018

 

 

 

.

 

2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atölyemiz ( Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ) ; Mimar Sinan Üniversitesi mezunu eğitmenleri ve çağdaş, kendini sürekli yenileyen eğitim programı ile, yalnızca bir güzel sanatlara hazırlık kursu olmaktan öte; çok yönlü olarak, sanatın değişik dallarından edinilen bilgilerin paylaşıldığı bir eğitim kurumudur. Öğrencilerimiz yüksek başarı yüzdesi ve dereceyle Mimar Sinan – Marmara, ve Vakıf üniversitelerinin güzel sanatlar fakültelerini ( 100 – % 50 burslu olarak… ) kazandırmayı başardık. Yeni dönemde de aynı başarı yüzdesini hedeflemekteyiz.
Atölyemizin eğitim anlayışı; öğrencilerimizin yeteneklerini, teknik bilgiler,çağdaş araçlar ve görsel doküman ile geliştirilerek, yaratıcılıklarının farkına varmalarını sağlamaktır . Farklı eğitim teknikleri ile, öğrencilerin yatkın olduğu yöntemler belirlenir . Yurtiçi – yurtdışı yetenek sınavları ve mülakatlarla öğrenci alan üniversiteler için hazırladıkları Portfolyo dosyasında her öğrencinin sadece çizim yaparak değil, çizgilere ruh katarak, kendi yaratıcı çizgisini oluşturması sağlanır doğal ve farlık bir sunum dosyası hazırlayarak kendilerini en iyi şekilde tanıtması sağlamak ….. Kurs süresince düzenlenen seminerlerle üniversite ve bölümlerin tanıtımı yapılır ve güncel sanat haberleri verilir Mülakatlara hazırlık eğitimi kapsamında, öğrencilerin bölümler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak için tiyatro, sergi gibi çeşitli kültür ve sanat etkinliklerine katılmaları teşvik edilir. 2015-2016 Yetenek Sınavlarına hazırlık kayıtlarımız başlamıştır
Kursumuzda, özel ders şeklinde birebir eğitim verilmektedir.

Kursumuz Eylülden yetenek sınavlarına kadar sürmektedir.

Atölyemizde sadece Güzel Sanatlar Fakültelerinin ve Güzel Sanatlar Üniversitelerinin Yetenek Sınavlarına Hazırlık ( resim kursu ) kara kalem desen eğitimi verilmektedir, hobi amaçlı kurslar verilmemektedir.

Sınırlı kontenjanımız da yer almak için bizi arayın.

Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık | Atölye Güzel Sanatlar

Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık

Çocuklara yönelik resim kursu